Graag werken wij aan uw succes in wonen. Peter Veldkamp & Van Herk Makelaardij is een organisatie met brede dekking. Ons kantoor bevindt zich in Berkel en Rodenrijs.

Vestiging Berkel en Rodenrijs 010 519 04 35
info@peterveldkampenvanherk.nl
Bezoek onze facebookpagina Bezoek ons Twitterprofiel

Contactformulier

Heeft u een vraag, wilt u opgenomen worden in ons zoekersbestand of wilt u dat wij contact met u opnemen?
Laat uw gegevens dan hier achter.

Bevestig of u het formulier wilt verzenden
(ter voorkoming van geautomatiseerde spam via dit formulier)


Onze vestigingen

Peter Veldkamp & Van Herk Makelaardij
Laan van Romen 12
2651 DH, Berkel en Rodenrijs


Tel: 010 519 04 35
info@peterveldkampenvanherk.nl

KvK: Rotterdam 24 34 17 79
BTW nummer: NL 8117.66.032.B.01

Vestiging Berkel en Rodenrijs

Van Herk Makelaardij
Van Herk Bedrijfsmakelaars
Fluiterlaan 421
2903 HN, Capelle aan den IJssel A


Tel: 010 25 82 900
capelle@vanherk.nl

KvK: Rotterdam 68 93 37 70
BTW nummer: NL 8117.66.032.B.01

Onze vestiging in Capelle aan den IJssel

Van Herk Makelaardij
Lange Tiendeweg 104
2801 KK, Gouda


Tel: 0182 57 77 00
gouda@vanherk.nl

KvK: Rotterdam 24 34 17 79
BTW nummer: NL 8117.66.032.B.01

Onze vestiging in Gouda

Van Herk Bedrijfsmakelaars
Tielweg 10
2803 PK, Gouda


Tel: 0182 57 77 00
bedrijfsmakelaars@vanherk.nl

KvK: Rotterdam 24 34 17 79
BTW nummer: NL 8117.66.032.B.01

Onze vestiging in Gouda

Van Herk Makelaardij
Van Herk Bedrijfsmakelaars
Rotterdamseweg 60
2921 AP, Krimpen a/d IJssel


Tel: 0180 53 00 00
krimpen@vanherk.nl

KvK: Rotterdam 24 34 17 79
BTW nummer: NL 8117.66.032.B.01

Onze vestiging in Krimpen aan den IJssel

Van Herk Makelaardij
Edelgasstraat 57
2718 SX, Zoetermeer


Tel: 079 303 00 36
zoetermeer@vanherk.nl

KvK: Rotterdam 24 34 17 79
BTW nummer: NL 8117.66.032.B.01

Onze vestiging in Zoetermeer

Van der Giessen & Van Herk Makelaardij
Van der Giessen & Van Herk Bedrijfsmakelaars
Ridderstraat 2
2981 HA, Ridderkerk


Tel: 0180 420 707
Stuur een e-mail

KvK: 612 684 61
BTW nummer: NL8542.77.328.B01

Bezoek onze facebookpagina
Vestiging Ridderkerk

Van Herk Makelaardij
Walenburgerweg 77
3039 AE, Rotterdam


Tel: 010 414 76 00
rotterdam@vanherk.nl

KvK: 24 34 17 79
BTW nummer: NL 8117.66.032.B.01

Vestiging Rotterdam

Schep Makelaardij
Lopikerplein 2
2871 AN, Schoonhoven


Tel: 0182 38 30 38
schoonhoven@schep.nl

KvK: Rotterdam 24 34 17 79
BTW nummer: NL 8117.66.032.B.01

Bezoek onze facebookpagina Bezoek ons Twitterprofiel
Vestiging Schoonhoven